Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczona kontrabanda.

Blisko 700 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli wczoraj policjanci z II Komisariatu Policji wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Kontrabanda należała do 38 letniego ob. Ukrainy. Straty na szkodę Skarbu Państwa z tytułu należnych podatków szacowane są na kwotę prawie 8000 zł. Właściciel kontrabandy poniesie odpowiedzialność z Kodeksu Karno ? Skarbowego.

Blisko 700 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli wczoraj policjanci z II Komisariatu Policji wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Kontrabanda należała do 38 letniego ob. Ukrainy. Straty na szkodę Skarbu Państwa z tytułu należnych podatków szacowane są na kwotę prawie 8000 zł. Właściciel kontrabandy poniesie odpowiedzialność z Kodeksu Karno – Skarbowego.
 
 
Wczoraj policjanci z II Komisariatu Policji wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego zatrzymali 38-letniego ob. Ukrainy. Do zatrzymania doszło przed jednym ze sklepów przy ul. Andersa w Lublinie.  Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna może posiadać papierosy pochodzące z przemytu. Ta informacja potwierdziła. Funkcjonariusze odnaleźli w jego bagażu blisko 700 paczek papierów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany, a kontrabanda zabezpieczona. Straty na szkodę Skarbu Państwa z tytułu należnych podatków szacowane są na prawie 8000 zł. Właściciel kontrabandy poniesie odpowiedzialność z Kodeksu Karno - Skarbowego. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczono mienie w wysokości 700 zł.
 
R.L.R
  • załącznik
Powrót na górę strony