Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

19-latek z marihuaną.

Za uczestnictwo w obrocie znacznej ilości narkotyków odpowie 19-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania młodego Lublinianina policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej KMP w Lublinie ujawnili blisko 300 gramów marihuany. Dzisiaj mężczyzna trafi przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Za uczestnictwo w obrocie znacznej ilości narkotyków odpowie 19-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania młodego Lublinianina policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej  KMP w Lublinie ujawnili blisko  300 gramów marihuany. Dzisiaj mężczyzna trafi przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.
         
 
Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj rano w Lublinie. Funkcjonariusze zajmujący się na co dzień przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Lublinie weszli do jednego z mieszkań na Czechowie. Z informacji jakie posiadali policjanci wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Informacja ta potwierdziła się. Podczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli i zabezpieczyli blisko 300 gramów marihuany i wagę elektroniczną.
19 latek trafił do policyjnego aresztu, a nielegalny towar został zabezpieczony. Dzisiaj zatrzymany doprowadzony zostanie do prokuratury. Za udział w obrocie znacznej ilości środków odurzających grozić może do 12 lat pozbawienia wolności.
R.L.R
  • załącznik
Powrót na górę strony