Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

21- latek odpowie za usiłowanie rozboju i groźby.

Zarzut usiłowania rozboju oraz gróźb karalnych usłyszał 21 letni mieszkaniec Łęcznej. W miniony piątek mężczyzna zaatakował pracownika jednego ze sklepów przy ul. Kowalskiej w Lublinie. Napastnik usiłował skraść szampon do włosów o wartości 50 zł. 21-latek zatrzymany został w jednym z mieszkań w centrum miasta. W chwili zatrzymania był pijany, miał w organizmie ponad 1, 8 promila alkoholu.

Zarzut usiłowania rozboju oraz gróźb karalnych usłyszał 21 letni mieszkaniec Łęcznej. W miniony piątek mężczyzna zaatakował pracownika jednego ze sklepów przy ul. Kowalskiej w Lublinie. Napastnik usiłował skraść szampon do włosów o wartości 50 zł. 21-latek zatrzymany został w jednym z mieszkań w centrum miasta. W chwili zatrzymania był pijany, miał w organizmie ponad 1, 8 promila alkoholu.
 
Do zdarzenia doszło w piątek przed jednym ze sklepów przy ul. Kowalskiej w Lublinie. Pracownik tego sklepu podczas załadunku towaru do samochodu zaczepiony został przez młodego mężczyznę. Nieznajomy początkowo zainteresowany był kupnem produktów, nawiązał rozmowę z mężczyzną pytając o cenę kosmetyków. W pewnym momencie przechodzień zaatakował pracownika sklepu. Między mężczyznami doszło do szarpaniny, podczas tego zajścia sprawca usiłował skraść szampon do włosów. Dzięki zdecydowanej postawie pokrzywdzonego napastnik zbiegł niczego nie zabierając. O zdarzeniu powiadomieni zostali policjanci z I Komisariatu Policji, którzy rozpoczęli poszukiwania napastnika.
Na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać. Po południu, w jednym z mieszkań w okolicach w centrum miasta sprawca został zatrzymany,
Napastnikiem okazał się 21-letni mieszkaniec Łęcznej. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany, badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 1, 8 promila alkoholu. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj podejrzany został doprowadzony do prokuratury.
 
R.L.R
  • załącznik
Powrót na górę strony