Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Pokazy policyjnego sprzętu oraz posłuszeństwa psa to atrakcje, jakie przygotowali wczoraj mundurowi z KMP w Lublinie dla dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Spotkanie odbyło się w ramach kolejnej edycji Festynu Rodzinnego dla uczniów z tutejszego ośrodka. Ponadto dzieci odwiedziła policyjna maskotka sierż. Poli.

Pokazy policyjnego sprzętu  oraz posłuszeństwa psa to atrakcje, jakie przygotowali wczoraj mundurowi z KMP w Lublinie dla dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Spotkanie odbyło się w ramach kolejnej edycji Festynu Rodzinnego dla uczniów z tutejszego ośrodka. Ponadto dzieci odwiedziła policyjna maskotka sierż. Poli.
 
    
 
 
Wczoraj na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie odbyła się kolejna edycja Festynu Rodzinnego. W festynie brali udział policjanci Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, którzy przeprowadzili pokazy posłuszeństwa psa policyjnego i pokaz sprzętu. Ponadto  dzieci  odwiedziła policyjna maskotka sierżant Poli.
 
AF.
  • załącznik
Powrót na górę strony