Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany z narkotykami wjechał w trzy samochody.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zatrzymali przy ul. Różanej pijanego kierowcę forda mondeo. 33 letni mężczyzna miał w organizmie blisko 1, 5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w trzy zaparkowane przy ulicy auta. W jego samochodzie mundurowi odnaleźli także ponad gram marihuany.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zatrzymali przy ul. Różanej pijanego kierowcę forda mondeo. 33 letni mężczyzna miał w organizmie blisko 1, 5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w trzy zaparkowane przy ulicy  auta. W jego samochodzie mundurowi odnaleźli także ponad gram marihuany.
 
Do zdarzenia doszło 1 grudnia około godz. 1: 30 przy ul. Różanej w Lublinie. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej zatrzymali tam 33 - letniego mężczyznę. Mieszkaniec  gm. Niedrzwica Duża,  kierownica forda mondeo, stracił panowanie nad swoim samochodem i wjechał w zaparkowane przy ulicy trzy pojazdy. Szybko okazało się co było podwodem braku kontroli kierowcy nad autem . 33-latek był pijany. Mężczyzna  przebadany został na zawartość alkoholu, miał w organizmie blisko 1, 5 promila.  Podczas kontroli samochodu policjanci odnaleźli także ponad gram marihuany.
 
Po wytrzeźwieniu 33-latek odpowiadał będzie za spowodowanie kolizji, jazdę w stanie nietrzeźwości i posiadanie środków odurzających.
 
R.L. R
  • załącznik
Powrót na górę strony