Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Kradli stal z S-17

Policjanci z Komisariatu w Niemcach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z terenu budowy drogi S-17 kradli stal. Ich łupem padły pręty zbrojeniowe o wadze ponad 1 tony. Sprawcy sprzedali ją w skupie złomu. Mundurowi odzyskali całość skradzionego mienia. 52-latek i jego 53-letni kompan przyznali się do winy. Za kradzież grozi kara 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Komisariatu w Niemcach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z terenu budowy drogi S-17 kradli stal. Ich łupem padły pręty zbrojeniowe o wadze ponad 1 tony. Sprawcy sprzedali ją w skupie złomu. Mundurowi odzyskali całość skradzionego mienia. 52-latek i jego 53-letni kompan przyznali się do winy. Za kradzież grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.
 
        Informację o kradzieży policjanci uzyskali w poniedziałek od przedstawiciela jednego z podwykonawców budowy drogi S-17. Mężczyzna zgłosił, że ktoś ukradł prawie 1200 kilogramów stali, głównie prętów zbrojeniowych. Ich wartość wycenił na kwotę ponad 5 tys. złotych.
 
           Sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu w Niemcach. Funkcjonariusze ustalili kim byli sprawcy. Jak się okazało, kradzieży dokonali dwaj pracownicy firmy budującej tę drogę. 52-latek z gm. Grybów oraz 53-letni mieszkaniec gm. Kamionka Wielka, wczoraj zostali zatrzymani. Mężczyźni przyznali się do winy. Policjanci odzyskali też zrabowaną stal, którą jak się okazało, złodzieje sprzedali na skupie złomu.  Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za kradzież grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.
AA
Powrót na górę strony