Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani listem gończym.

Policjanci z VIII komisariatu poszukują 27-letniego Artura Kosteckiego, oraz 38-letnią Beatę Kiełczewską. Sąd Rejonowy w Lubinie wydał wobec nich list gończy. Osoby, które mają informację o miejscu pobytu poszukiwanych proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub informację na nr 997/112.

Policjanci z VIII komisariatu poszukują 27-letniego Artura Kosteckiego, oraz 38-letnią Beatę Kiełczewską. Sąd Rejonowy w Lubinie wydał wobec nich list gończy. Osoby, które mają informację o miejscu pobytu poszukiwanych proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub informację na nr 997/112.
 
Policjanci poszukują 27-letniego Artura Kosteckiego zamieszkałego w Lublinie przy ul. Kunickiego 14. Sąd Rejonowy w Lublinie skazał go na 1,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwo udziału w bójce przy pomocy niebezpiecznego przedmiotu. 27-latek ukrywa się organami ścigania, dlatego Sąd Rejonowy Lublin- Zachód w Lublinie wydał za nim list gończy. Rysopis poszukiwanego: wzrost 194 cm. oczy niebieskie, tatuaż na prawej łydce.
Poszukiwana listem gończym jest także Beata Kiełczewska uroczona 6 sierpnia 1974 r. w Nałęczowie. Ostatnio zameldowana była w Lublinie przy ul. Dzierżawnej 30. Poszukiwana została skazana na 1 rok i 3 miesiące pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa.
Osoby, które mają informację o miejscu pobytu poszukiwanych proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub informację na nr 997/112.
 
AF
  • załącznik
Powrót na górę strony