Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani świadkowie wypadku.

Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie poszukują świadków wypadku, do którego doszło 17 grudnia br. na al. Racławickich. Kierujący VW, jadąc lewym pasem w kierunku al. Kraśnickich przodem pojazdu potrącił pieszą. Kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Wszystkie osoby, które mają informacje dotyczące tego zdarzenia proszone są o kontakt z KMP w Lublinie ul. Północna 3 lub telefon po nr 81 535-53-34 lub 997/112.

Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie poszukują świadków wypadku, do którego doszło 17 grudnia br. na al. Racławickich. Kierujący VW, jadąc lewym pasem w kierunku al. Kraśnickich przodem pojazdu potrącił pieszą. Kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Wszystkie osoby, które mają informacje dotyczące tego zdarzenia proszone są o kontakt z KMP w Lublinie ul. Północna 3 lub telefon po nr 81 535-53-34 lub 997/112.
 
Do wypadku doszło 17 grudnia br. na al. Racławickich przy ul. Puławskiej około godziny 7.45. Kierujący samochodem marki VW, jadąc lewym pasem ruchu al. Racławickich w od strony ul. Sowińskiego w kierunku al. Kraśnickich, przodem pojazdu potrącił pieszą. Kobieta przech0dzila przez jezdnię od strony prawej na lewą względem ruchu pojazdu w miejscu wyznaczonym jako przejście dla pieszych. Kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu.
Postępowanie w sprawie poradzą policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym. Wszystkie osoby, które posiadają informację na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policją w Lublinie przy ul. Północnej 3 pok. 149 lub telefonicznie 81-535-53-34 bądź 112/997.
 
AF
  • załącznik
Powrót na górę strony