Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani złodzieje ryb.

Za włamanie i kradzież kilkudziesięciu kilogramów ryb odpowie dwóch mieszkańców Lublina w wieku 38 i 52-lat oraz ich 35-letnia koleżanka. Sprawcy po wyważeniu drzwi do sklepu rybnego przy ul. Pocztowej zabrali kilka worków mrożonek i wiaderek ze śledziami po czym wsiedli do samochodu i uciekli z miejsca zdarzenia. Sprawców ustalili zatrzymali kryminalni z VIII komisariatu Policji wspólnie z wywiadowcami z KMP w Lublinie. Dzięki szybkim ustaleniom prawie 70 kilogramów ryb trafiło z powrotem do właścicielki.

Za włamanie i kradzież kilkudziesięciu kilogramów ryb odpowie dwóch mieszkańców Lublina w wieku 38 i 52-lat oraz ich 35-letnia koleżanka. Sprawcy po wyważeniu drzwi do sklepu rybnego przy ul. Pocztowej zabrali kilka worków mrożonek i wiaderek ze śledziami po czym wsiedli do samochodu i uciekli  z miejsca zdarzenia. Sprawców ustalili zatrzymali kryminalni z VIII komisariatu Policji wspólnie z wywiadowcami z KMP w Lublinie. Dzięki szybkim ustaleniom prawie 70 kilogramów ryb trafiło z powrotem do właścicielki.
 
 
Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę przy ul. Pocztowej. Do sklepu rybnego włamało się dwóch mężczyzn kradnąc kilkadziesiąt kilogramów mrożonych ryb. Sprawcy wyłamali zamek w drzwiach wejściowych, a następnie zabierając kilka worków mrożonek i wiaderek ze śledziami wsiedli do samochodu, uciekając z miejsca zdarzenia. Sprawą zajęli się kryminalni z VIII komisariatu Policji wspólnie z wywiadowcami z KMP w Lublinie.
Po kilkunastu godzinach ustalili sprawców kradzieży. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 38 i 52 lat oraz ich 35-letnia koleżanka, która stała „na czatach”. Policjanci dzięki szybkim ustaleniom odzyskali prawie 70 kilogramów mrożonych ryb. Sprawcy zdołali upłynnić już mrożone ryby w panierce oraz kilka wiader śledzi. Odzyskany towar trafił już do właścicielki. Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.      
AF
  • załącznik
Powrót na górę strony