Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują świadków wypadku.

Lubelscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które były świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, do którego doszło 17 grudnia w miejscowości Turka. W wypadku zginął pieszy, potrącony przez kierującego samochodem m-ki Hyundai. Wszelkie informacje można zgłaszać osobiście w Wydziale ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie ul. Północna 3 pok. 159 bądź telefonicznie pod nr tel. 535-42-78 lub 997.

Lubelscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które były świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, do którego doszło 17 grudnia w miejscowości Turka. W wypadku zginął pieszy, potrącony przez kierującego samochodem m-ki Hyundai. Wszelkie informacje można zgłaszać osobiście w Wydziale ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym  KMP w Lublinie ul. Północna 3 pok. 159 bądź telefonicznie pod nr tel. 535-42-78 lub 997.
 
Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 17 grudnia bieżącego roku około godz. 6: 44 w miejscowości Turka gm. Wólka Lubelska. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem m- ki Hyundai, na wysokości przystanku autobusowego, potrącił pieszego. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń. 
 Policjanci zwracają się z apelem do osób, które były świadkami lub posiadają informacje na temat zdarzenia o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ul. Północna 3, pok. nr 159 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 81- 535-42-78 lub 997.
R.L.R.
 
  • załącznik
Powrót na górę strony