Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spacer złodzieja z figurką.

W weekend policjanci z IV Komisariatu zatrzymali młodego mieszkańca Lublina. Mężczyzna szedł ulicą trzymając w rekach 80-centymetrową figurkę Matki Bożej. Jak się okazało została ona skradziona kilka chwil wcześniej z terenu jednej ze szkół w Lublinie. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu. Policjanci ustalają drugiego ze sprawców. Za kradzież i zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W weekend policjanci z IV Komisariatu zatrzymali młodego mieszkańca Lublina. Mężczyzna szedł ulicą trzymając w rekach 80-centymetrową figurkę Matki Bożej. Jak się okazało została ona skradziona kilka chwil wcześniej z terenu jednej ze szkół w Lublinie. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu. Policjanci ustalają drugiego ze sprawców. Za kradzież i zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
 
Do zdarzenia doszło wczesnym rankiem w sobotę. Pracownik ochrony jednej ze szkół zawiadomił policję o fakcie kradzieży figurki Matki Bożej z terenu szkoły. Widział dwóch młodych mężczyzn, którzy przeskoczyli ogrodzenie i zabrali figurkę.
Przybyły na miejsce patrol policji wraz z pracownikiem ochrony ruszył na ulice w poszukiwaniu sprawców. Po chwili jeden z nich został zatrzymany w pobliżu miejsca zdarzenia jak szedł niosąc figurkę na rękach. Jak wyjaśnił, figurkę dostał od młodych ludzi, których przypadkiem spotkał na ulicy. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu. Trwają policyjne czynności zmierzające do wykrycia drugiego sprawcy.
Podczas ucieczki złodzieje złamali jedno z drzew rosnących na terenie szkoły. Za kradzież i zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
M.P.
  • załącznik
Powrót na górę strony