Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto widział wypadek?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują świadków wypadku, do którego doszło 22 maja około godz. 21: 00 przy ul. Romanowskiego. Kierujący samochodem volvo potrącił pieszego znajdującego się po prawej stronie jezdni. Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym pok. 149 lub kontakt telefoniczny 81-535-53-34 bądź 997

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują świadków wypadku, do którego doszło 22 maja około godz. 21: 00 przy ul. Romanowskiego. Kierujący samochodem volvo potrącił pieszego znajdującego się po prawej stronie jezdni. Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym pok. 149 lub kontakt telefoniczny 81-535-53-34 bądź 997.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują świadków wypadku. Do zdarzenia doszło 22 maja około godz. 21: 00 przy ul. Romanowskiego w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem m-ki Volvo jadąc w kierunku B.M. Casino przodem pojazdu potrącił pieszego. Mężczyzna znajdował się po prawej stronie jezdni. Ranny został przewieziony do szpitala.
Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny. Informacje zgłaszać można pod nr tel. 81-535-53-34 lub 997.
R.L.R.
  • załącznik
Powrót na górę strony