Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto widział wypadek ?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują świadków wypadku, do którego doszło 17 maja około godz. 11: 35 w Niedrzwicy Dużej. Kierujący motocyklem m-ki Yamaha uderzył w bok przyczepki VW Transportera. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł. Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym pok. 149 lub kontakt telefoniczny 81-535-53-34 bądź 997.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują świadków wypadku, do którego doszło 17 maja około godz. 11: 35 w Niedrzwicy Dużej.  Kierujący motocyklem m-ki Yamaha uderzył w bok przyczepki VW Transportera. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł.  Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym pok. 149 lub kontakt telefoniczny 81-535-53-34 bądź 997.
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują świadków wypadku. Do zdarzenia doszło 17 maja około godz. 11: 30 w Niedrzwicy Dużej przy ul. Przemysłowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem m-ki Yamaha jadąc od ulicy Bełżyckiej uderzył w bok przyczepki, która podczepiona była do VW Transportera. Kierujący vw jechał z przeciwnego kierunku i wykonywał manewr skrętu. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł.
Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny. Informacje zgłaszać można pod nr tel. 81-535-53-34 lub 997.
R.L.R.
  • załącznik
Powrót na górę strony