Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywał się, kradł i porzucał.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili sprawcę włamań i kradzieży samochodów. To 18 letni mieszkaniec Lublina. Na swoim koncie ma trzy włamania i kradzieże aut oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem. Do przestępstw doszło pod koniec maja br m.in. przy ul. Dembowskiego i Żmigród. Po kradzieżach i krótkich przejażdżkach włamywacz porzucał samochody. Teraz grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili sprawcę włamań i kradzieży samochodów. To 18 letni mieszkaniec Lublina. Na swoim koncie ma trzy włamania i kradzieże aut oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem. Do przestępstw doszło pod koniec maja br m.in. przy ul. Dembowskiego i Żmigród. Po kradzieżach i krótkich przejażdżkach włamywacz porzucał samochody. Teraz grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 18 latek z Lublina. Młody mężczyzna zatrzymany został w minioną sobotę przy ul. Cyruliczej przez lubelskich wywiadowców.  "Wpadł" , bo siedział w kradzionym samochodzie.  
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko mieniu ustalili, że ma on na swoim koncie także inne przestępstwa. Podejrzany już usłyszał zarzuty trzech włamań i kradzieży aut oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem. Do przestępstw doszło pod koniec maja br. m.in. przy ulicach Dembowskiego i Żmigród.  18 latek włamywał się do starszych roczników, których wartość nie przekraczała kilku tys. zł. Zazwyczaj po krótkich przejażdżkach porzucał samochody w różnych częściach miasta.
Zarzut usłyszał także kompan 18 latka.  Rówieśnik włamywacza odpowiadał będzie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podczas zatrzymania policjanci odnaleźli przy nim marihuanę.  Obaj po przesłuchaniu i przedstawieniu zarzutów zostali zwolnieni.
 
R.L.R.
  • załącznik
Powrót na górę strony