Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto widzial wypadek?

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 20 czerwca na skrzyżowaniu ulic Długiej i Pawiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy m-ki Audi A6 i Toyota RAV4. Wszystkie osoby, które były świadkami prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie. Informacje można przekazywać także pod nr tel. 81-535-41-85 lub 997.

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 20 czerwca na skrzyżowaniu ulic Długiej i Pawiej w Lublinie.  Zderzyły się tam dwa pojazdy m-ki Audi A6 i Toyota RAV4. Wszystkie osoby, które były świadkami prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie. Informacje można przekazywać także pod nr tel. 81-535-41-85 lub 997.
Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 20 czerwca około godz. 9: 15 przy skrzyżowaniu ulic Długiej i Pawiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi jadąc ulicą Dugą wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym toyotą.    
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie. Informacje można przekazywać także telefonicznie pod nr tel. 81-535-41-85 lub 997.
 
 
R.L.R.
  • załącznik
Powrót na górę strony