Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków czynnej napaści.

Policjanci z I komisariatu poszukują świadków interwencji, do której doszło 5 października br. przy Placu Kaczyńskiego. Około godziny 00.05 funkcjonariusze Policji podjęli interwencję wobec grupy osób zakłócających spokój i porządek publiczny. Podczas próby wylegitymowania kilku z awanturujących się mężczyzn zaatakowało policjantów rzucając w nich całymi i pękniętymi butelkami. Osoby które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącymi postępowanie w Komisariacie I Policji w Lublinie lub telefonicznie pod nr 81 535 45 73.

Policjanci z I komisariatu poszukują świadków interwencji, do której doszło 5 października br. przy Placu Kaczyńskiego. Około godziny 00.05 funkcjonariusze Policji podjęli interwencję wobec grupy osób zakłócających spokój i porządek publiczny. Podczas próby wylegitymowania kilku z awanturujących się mężczyzn zaatakowało policjantów rzucając w nich całymi i pękniętymi butelkami. Osoby które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącymi postępowanie w Komisariacie I Policji w Lublinie lub telefonicznie pod nr 81 535 45 73.  
 
 
Policjanci z I komisariatu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ prowadzą śledztwo dotyczące czynnej napaści na funkcjonariuszy Policji. Do zdarzenia doszło 5 października około godziny 00.05 przy Placu Kaczyńskiego.Funkcjonariusze Policji podjęli interwencję wobec grupy osób zakłócających spokój i porządek publiczny. Podczas próby wylegitymowania kilku z awanturujących się mężczyzn zaatakowało policjantów rzucając w nich całymi i pękniętymi butelkami. Ponadto używali siły fizycznej zadając uderzenia pięściami.
Osoby które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącymi postępowanie w Komisariacie I Policji w Lublinie lub telefonicznie pod nr 81 535 45 73.  
 
AF
  • załącznik
Powrót na górę strony