Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Kto widział Wojciecha Rybaka?

Policjanci z III Komisariatu w Lublinie prowadzą poszukiwania za zaginionym Wojciechem Rybakiem. Rodzina zaginionego ostatni raz miała z nim kontakt 16 czerwca br. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym:

RYBAKIEM Wojciechem s/. Waldemara, Bogumiły zd. Borowiec

ur. 01 12 1976r.

zam. Lublin, ul. Romera 24

 

Mężczyzna wyszedł z domu  16.06.2014 ok. godz. 16.00. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodzina i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 165 cm, szczupła budowa ciała, waga ok. 65 kg, włosy krótkie czarne z tzw. szpakowacizną, oczy niebieskie, twarz owalna, nos lekko opadający

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w długie brązowe dżinsy, koszulkę z krótkim rękawem (bdb), granatową bluzę z kapturem zapinaną na suwak, buty sportowe materiałowe typu adidasy z biała podeszwą, czerwono-czarny plecak bez napisów.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego bądź znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać osobiście bądź telefonicznie do III KP nr tel.81- 535-54-16 lub  997.

R.L.R.

             

Powrót na górę strony