Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Rzucił kamieniem w szybę jadącego samochodu.

Policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Wólka, który idąc poboczem drogi rzucił kamieniem w jadący samochód. Kamień trafił w przednią szybę pojazdu. Na szczęście kierujący samochodem opel corsa nie stracił panowania nad pojazdem i pomimo wybitej szyby zdołał bezpiecznie zatrzymać pojazd. 24-latek był już przeszłości karany za podobne przestępstwa. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

                  Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.00 w miejscowości Łuszczów Drugi. Kierujący samochodem opel corsa poczuł uderzenie i nagle stracił przednią szybę. Okazało się, ze idący poboczem młody mężczyzna rzucił w jego kierunku kamieniem. Na szczęście kierujący samochodem nie stracił panowania nad pojazdem i pomimo wybitej szyby zdołał bezpiecznie zatrzymać pojazd. O tym fakcie natychmiast powiadomił Policję.

                  Wysłani na miejsce mundurowi podczas penetracji terenu zatrzymali sprawcę. Okazało się że 24-latek był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organiźmie. Dziś zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

 

AF.

Powrót na górę strony