Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Rozbójnik już w areszcie

Do tymczasowego aresztu trafił wczoraj 20-letni lublinianin, po tym, jak na terenie jednej z galerii handlowych dokonał rozboju na nieletnim. Napastnik bił chłopca po twarzy żądając wydania telefonu. Powodem zaczepki miał być fakt, ze chłopiec mu się przyglądał. Mężczyzna znany jest mundurowym za wcześniejsze konflikty z prawem. 20-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło na początku tego tygodnia. W rejonie restauracji  na terenie jednej z galerii handlowych młody mężczyzna zaczepił przebywającego w tym samym miejscu nieletniego. Powodem zaczepki miał być fakt, że chłopiec, jego zdaniem, bacznie mu się przygląda.  Napastnik uderzył młodzieńca kilkakrotnie w twarz.

Po jakimś czasie mężczyzna ponownie wrócił w to miejsce. Znów  bijąc młodszego od siebie chłopca, zażądał wydania telefonu. Całe zdarzenie widziała jedna z pracownic centrum handlowego, która krzykiem spłoszyła sprawcę. Ten nie czuł się długo bezkarny, bowiem ujęty został przez pracowników ochrony. Mężczyzna trafił w ręce policjantów z IV komisariatu. 20-latek znany jest mundurowym za wcześniejsze konflikty z prawem. Rozbójnik usłyszał już  prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

A.K.

Powrót na górę strony