Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Nie pozwolił odjechać nietrzeźwemu kierowcy.

Świadek zdarzenia zabrał kluczyki nietrzeźwemu kierowcy by ten nie mógł odjechać z miejsca kolizji i poinformował Policję. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem przy ul. 1 Maja w Lublinie. Kierujący volkswagenem cofając uderzył w zaparkowany samochód m-ki Mitsubishi. 58 latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna w przeszłości miał już orzekane zakazy prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17: 00 przy ul. 1 Maja w Lublinie. Kierujący volkswagenem mężczyzna cofając uderzył w zaparkowany przy ulicy samochód m-ki Mitsubishi. Całe zdarzenie widział przechodzień. Kiedy mężczyzna zorientował się, że kierowca jest nietrzeźwy zabrał mu kluczyki, by sprawca nie mógł odjechać z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali kierowcę, którym okazał się 58 letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna przebadany został na zawartość alkoholu, miał ponad 2 promile. Jak się okazało w przeszłości miał już orzekane zakazy prowadzenia pojazdów.

I tym razem policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.  Teraz 58 latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji.

R.L.R.

Powrót na górę strony