Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Policjanci zabezpieczyli poporcjowane narkotyki.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie zatrzymali 17-latka, który odpowie za posiadanie narkotyków. W mieszkaniu młodego Lublinianina funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli ponad 40 g. marihuany w porcjach dilerskich oraz wagę elektroniczną. 17-latek usłyszał już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w południe policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie realizując posiadane informacje zatrzymali 17-letniego mieszkańca Lublina. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy w mieszkaniu Lublinianina miały znajdować się narkotyki. Podejrzenia policjantów były trafne. Mundurowi w mieszkaniu odnaleźli i zabezpieczyli ponad 40 g. marihuany, wagę elektroniczną oraz puste woreczki foliowe. Znaczna część narkotyków znajdowała się w przygotowanych porcjach dilerskich.

Młody mieszkaniec Lublina został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania marihuany. Funkcjonariusze wyjaśniają pochodzenie narkotyków i czy 17-latek wprowadzał je do obrotu.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KG

Powrót na górę strony