Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Zobaczył się w internecie i sam zgłosił się na Policję

Znajomi powiedzieli mu, że jest w „Internecie”. Kiedy zobaczył się na policyjnej stronie oraz portalach lokalnej prasy, sam zgłosił się do komisariatu. Sprawca kradzieży pieniędzy z baru przy ul. Ruskiej to 29-letni mieszkaniec gm. Strzyżewice. Upublicznianie tego typu nagrań i zdjęć sprawców przestępstw jest niezwykle skuteczne. Wielu mieszkańców Lublina anonimowo informuje policjantów o tym, rozpoznanych sprawcach. Część przestępców – tak jak w tym przypadku - sama zgłasza się na Policję.

    Do zdarzenia doszło 7 marca w jednym z barów przy ul. Ruskiej w Lublinie. Sprawca wykorzystując nieuwagę kelnerki wszedł za kontuar baru. Złodziej z jednej z szafek skradł  1500zł.

    Postępowanie w sprawie kradzieży prowadzili policjanci z II komisariatu. Podczas wykonywanych czynności zabezpieczyli także monitoring. 

    Naganie zostało upublicznione na stronie internetowej – „Lubelska Policja” a następnie na stronach internetowych lokalnej prasy. Upublicznianie tego typu nagrań i zdjęć sprawców przestępstw jest niezwykle skuteczne. Wielu mieszkańców Lublina anonimowo informuje policjantów o tym, rozpoznanych sprawcach. Część przestępców – tak jak w tym przypadku -  sama zgłasza się na Policję.

AF.

Powrót na górę strony