Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Odpowie za kradzież 14 katalizatorów z samochodów marki Mercedes

Lubelscy policjanci zatrzymali 37-latka, który odpowie za kradzież 14 katalizatorów z samochodów marki Mercedes. Sprawca działał od ubiegłego roku. Pod osłoną nocy wykręcał katalizatory z zaparkowanych samochodów. Na kradzieże jeździł rowerem. Do tej sprawy policjanci zatrzymali też 35-latkę, która odpowie za paserstwo.

    Sprawą kradzieży katalizatorów z samochodów marki Mercedes zajmowali się policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu KMP w Lublinie. Do kradzieży dochodziło od ubiegłego roku na obrzeżach Lublina Lub miejscowościach pobliskich takich jak Dys, Jakubowice Konińskie, Snopków, Abramowice Prywatne, Głusk. Sprawca upodobał sobie wyłącznie mercedesy z których wybierał przede wszystkim modele: Vito i Sprinter.

   Wczoraj policjanci z KMP w Lublinie wraz z policjantami z „trójki” zatrzymali 37-latka. Mężczyzna przyznał, że na włamania jeździł wyłącznie rowerem. Do tej sprawy policjanci zatrzymali również 35-latkę, która odpowie za paserstwo. Kobieta kupiła od 37-latka wszystkie skradzione przez niego katalizatory. Sprawą zajmują się policjanci z III komisariatu. Jak ustalili 37-latek był już karany za kradzieże i włamania. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

AF.

Powrót na górę strony