Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Podczas ucieczki zgubił portfel z dokumentami.

26-latek zaledwie w styczniu warunkowo opuścił więzienie, gdzie spędził ostatnie 4lata,a teraz znów może tam wrócić nawet na 15 lat. Powodem tego jest herbata, którą zmierzał ukraść ze sklepu. Przyłapany na kradzieży przez ekspedientkę, przewrócił ją i uciekł. Miał jednak pecha, bo podczas ucieczki zgubił portfel z dokumentami. Ponieważ użył przemocy wobec ekspedientki odpowie ze kradzież rozbójniczą., dodatkowo za ten czyn odpowie w warunkach recydywy.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na ul. Braci Wieniawskich. Mężczyzna wszedł do sklepu i zabrał z póki herbatę, próbował opuścić sklep bez płacenia za towar. Przeszkodziła mu w tym ekspedientka, które stanęła na jego drodze.26-latek odepchnął kobietę i zbiegł z niezapłaconym towarem.

Policjanci nie mieli problemu z ustaleniem danych niezdarnego złodzieja, podczas ucieczki zgubił portfel z dokumentami. Policjanci z V komisariatu ustalili, że wyszedł on z zakładu karnego w styczniu gdzie odbywał karę 4lat pozbawienia wolności z  podobne przestępstwa. Mężczyzna został dziś zatrzymany przez kryminalnych. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy za przestępstwo kradzieży rozbójniczej, grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

 

KM

Powrót na górę strony