Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Złodziejka kradnąca w obecności dzieci została zatrzymana

Kryminalni z VII komisariatu zatrzymali złodziejkę, która w obecności swoich dzieci ukradła dwa plecaki na Słonecznym Wrotkowie. Po wczorajszej publikacji nagrania z monitoringu do dyżurnego komisariatu rozdzwoniły się telefony z informacjami o kobiecie. Okazała się nią 33-letnia mieszkanka dzielnicy Śródmieście. Policjanci w całości odzyskali skradzione plecaki z zawartością telefonów i kamery. Kobieta dobrowolnie poddała się karze 6 miesięcy prac społecznych i karze grzywny. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i pomogli w ustaleniu złodziejki.

    Wczoraj opublikowaliśmy nagranie pokazujące jak matka trójki dzieci kradnie dwa plecaki.  Złodziejka 2 lipca opuszczała ośrodek na Wrotkowie w takim pośpiechu, że nie zwróciła uwagi na zaklinowaną nóżkę dziecka między wózkiem a słupkiem. Co więcej  przekazała jeden z plecaków dziecku aby pomogło w wyniesieniu go z ośrodka. Pokrzywdzeni stracili łącznie dwa telefony i kamerę. Wartość strat oszacowali w sumie na 3 tysiące złotych.

    Po wczorajszej publikacji nagrania z monitoringu do dyżurnego komisariatu rozdzwoniły się telefony z informacjami o kobiecie. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali złodziejkę. Okazała się nią 33-letnia mieszkanka Lublina. Policjanci w całości odzyskali skradzione plecaki z zawartością telefonów i kamery. Kobieta spodziewała się wizyty policjantów, ponieważ miała informację nawet od członków rodziny, że jest rozpoznawalna na nagraniu z monitoringu. 33-latka dobrowolnie poddała się karze 6 miesięcy prac społecznych i karze grzywny.

   Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na  nasz apel i pomogli w ustaleniu złodziejki.

AF.

Powrót na górę strony