Lublin: Wandal w oku kamery. Kto go rozpoznaje?
Policjanci z I komisariatu poszukują mężczyzny, który zniszczył elewację sklepu przy ul. Zamojskiej w Lublinie. Straty oszacowane zostały na kwotę ponad 800 zł. Na zabezpieczonym nagraniu widać sylwetkę sprawcy, który farbą w sprayu niszczy budynek. Ktokolwiek rozpoznaje go na załączonym nagraniu, proszony jest o kontakt z Policją.
Na prezentowanym nagraniu widać sylwetkę mężczyzny, który 28 kwietnia przed północą idzie chodnikiem przy ul. Zamojskiej. W pewnym momencie zatrzymuje się obok sklepu spożywczego, rozgląda się do tyłu, i po upewnieniu, że nikt go mnie widzi, wyjmuje z ciemnej torby farbę w sprayu. Następnie wandal niszczy elewację budynku.
Straty w wyniku tego aktu wandalizmu pokrzywdzony właściciel sklepu wycenił na ponad 800 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z I komisariatu.
Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na publikowanym nagraniu, proszony jest o kontakt z komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B lub kontakt telefoniczny pod nr: (81) 535 45 73. Zapewniamy anonimowość.
AK
Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.68 MB)