Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Dzisiaj na terenie całego województwa prowadzone są działania przez policjantów ruchu drogowego pn. „Piesi”. Funkcjonariusze będą zwracać uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez pieszych oraz respektowanie praw pieszych przez innych uczestników ruchu drogowego. Działania te mają również na celu edukowanie pieszych i kierujących w zakresie przepisów zawartych w ustawie "Prawo o Ruchu Drogowym".
Dodano: 16.03.2018 -
Lubelscy kryminalni zatrzymali rozbójnika, który okradał kobiety na terenie Lublina. Napastnik na ulicy wyrywał im torebki, a w niektórych przypadkach używał przemocy. Okazał się nim 21-latek z gm. Konopnica. Policjanci udowodnili mu w sumie siedem kradzieży i trzy rozboje. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.
Dodano: 16.03.2018 -
Policjanci z VI komisariatu poszukują zaginionego Andrzeja Martynowicza. 67-latek w miniony wtorek wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które znają jego miejsce pobytu prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym pod nr tel. (81)535-46-61.
Dodano: 16.03.2018