Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Kryminalni z „piątki” ustalili i zatrzymali sprawcę 3 kradzieży z włamaniem i uszkodzenia samochodu. Okazał się nim 45-letni mieszkaniec Lublina, który włamywał się do piwnic. Jego łupem padło mienie o wartości ponad 15 tys. zł. 45-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 03.06.2019 -
Poszukiwanego listem gończym 24-latka zatrzymali policjanci z III komisariatu. Młody mężczyzna rzucił się do ucieczki w momencie, kiedy policjanci legitymowali grupę osób spożywających alkohol w miejscu publicznym. Ponieważ ten, wiedział, że ma orzeczoną przez sąd roczną odsiadkę w zakładzie karnym, nie chciał łatwo dać się zatrzymać. Uciekając przed stróżami prawa, przeskoczył przez płot na pobliską parafię, by znaleźć kryjówkę w pobliskim kościele.
Dodano: 03.06.2019 -
Wyjątkową bezczelnością wykazał się 63-latek. Mężczyzna na terenie jednego z kościołów na dzielnicy Czuby w Lublinie włamywał się do puszek z datkami. Jego łupem padło około 400 zł. Sprawca usłyszał już 4 zarzuty kradzieży z włamaniem i jedno usiłowanie w warunkach recydywy, gdyż wcześniej karany był za kradzieże.
Dodano: 03.06.2019