Aktualności
Rozmiar czcionki
-
43 latek podczas wyprawy rowerowej źle się poczuł. Mężczyzna upadł, stoczył się ze skarpy i wpadł do rzeki. Na pomoc pospieszył mu świadek zdarzenia. Chwilę później na miejscu byli już policjanci. Asp. Wojciech Torczyk i post. Adriana Górecka bez wahania wbiegli do wody. Razem z mężczyzną wyciągnęli 43 latka na brzeg. Mieszkaniec Lublina prawdopodobnie dostał ataku padaczki, został zabrany przez pogotowie do szpitala.
Dodano: 03.04.2017 -
Do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem rowerzystów doszło wczorajszego dnia. Jadący ścieżką rowerową 14-latek próbując usunąć ze szprych kawałki krzaków, zderzył się z jadącym z naprzeciwka innym rowerzystą. 46-letni cyklista z obrażeniami trafił do szpitala. Z kolei pod Bełżycami pijany kierowca audi uderzył w jadące dwie rowerzystki. Obie cyklistki zostały zabrane do szpitala, ale na szczęście ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 47-latek został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.
Dodano: 03.04.2017 -
Za kradzież laptopa i usiłowanie kolejnego z terenu dwóch marketów odpowie 44-letni mieszkaniec Gdańska. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku podczas próby wyniesienia sprzętu, który ukrył pod kurtką. Jak się okazało, 44-latek poszukiwany był listem gończym przez sąd w Gdańsku za włamanie i ma do odsiadki ponad rok pozbawienia wolności. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 03.04.2017